1 procent
zobacz >>>

Rozmowa kwalifikacyjna.

   Rozmowa kwalifikacyjna wywołuje stres ? nic odkrywczego . Co czujesz przed rozmową : gorąco w brzuchu , brak apetytu , zawroty głowy ...? Zależy Ci na tym, aby dobrze wypaść i to naturalna reakcja . Pewien poziom stresu jest niezbędny do funkcjonowania , napędza Cię do działania , natomiast , gdy jest zbyt duży , paraliżuje.
   Przed rozmową kwalifikacyjną trzeba zebrać myśli i przyjąć odpowiednią postawę . Najważniejsze jest , abyś sam do siebie się pozytywnie nastawił .Jeśli Ty akceptujesz siebie i cenisz siebie za to , kim jesteś , to innym będzie też łatwiej Ciebie zaakceptować . Jest to trudne , kiedy długo szukasz pracy , chodzisz na spotkania i jak do tej pory dostajesz odpowiedzi odmowne. Ale spójrz na to z innej strony , szukasz tylko jednego miejsca pracy , jednego stanowiska , a żeby je dostać , musisz chodzić na rozmowy i prezentować siebie, a nie swoje frustracje i żal , że długo szukasz i ciągle nie masz pracy.
   Jesteś przecież dobry w tym , co robisz , starasz się , masz dużą motywacje i chęć do pracy. Wiesz , czego jeszcze powinieneś się nauczyć i nad czym popracować . Idziesz na rozmowę i wcale nie musisz udawać kogoś , kim nie jesteś . Musisz być sobą i szukać firmy , która będzie chciała współpracować właśnie z Tobą, zaakceptuje Twoje mocne i słabe strony.

Ireneusz Jóźwicki - Pośrednik pracy

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 15.11.2019r.
Stronę odwiedzono 18221419, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON