1 procent
zobacz >>>

Goran nagrodzony

Lubelska firma otrzymała nagrodę za wrażliwość i zrozumienie potrzeb osób mniej sprawnych niż inni

   Dator Laboris- Dawca Pracy to nazwa nagrody, którą co miesiąc dostaje pracodawca z województwa lubelskiego za specjalne osiągnięcia w działaniach na rzecz zatrudnienie niepełnosprawnych.
   Jej pomysłodawcą jest Marek Piasecki, prezes Fundacji Fuga Mundi i dyrektor Agencji Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych. Wczoraj kapituła przyznała nagrodę za kwiecień. Otrzymała ją firma Goran z Lublina zajmująca się m. in. produkcją stolarki okiennej. Przedsiębiorstwo zatrudnia sześć osób niepełnosprawnych.- Nie ukrywam, że liczę na to, iż ta liczba w przyszłości jeszcze się zwiększy-przyznaje Marek Piasecki. - Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni - mówi Jowita Szczepanik, odpowiedzialna w Goran za marketing. -Osoby niepełnosprawne zatrudniamy od pięciu lat. Są zaangażowane i, jeżeli odpowiednio dostosuje się im stanowisko pracy, w pełni sprawne zawodowo. Dlatego w przyszłości chcemy zatrudniać kolejne - dodaje. Chwali również dotychczasową współpracę z agencją zatrudnienia.
   Firma Goran oraz laureaci nagrody z innych miesięcy będą rywalizować o tytuł Pracodawcy Roku, który zostanie przyznany pod koniec roku. - Mamy zapewnienia, że zwycięskiej firmie list gratulacyjny wyśle prezydent Polski Lech Kaczyński - zapowiada Marek Piasecki.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 09.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18467292, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON