Logo EFS

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy !
Jednocześnienie ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników,
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadczy usługi
w godzinach od 7:00 do 16:00 w formie zdalnej i stacjonarnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel.:
81 534-82-90 | 534-032-029 533-485-990
oraz pod adresami email:

praca@ffm.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Sezon na Pracę.

   Kilkaset ofert zatrudnienia w kraju i za granicą przygotowało 41 firm oraz instytucji uczestniczących we wczorajszych Targach Pracy na Politechnice Lubelskiej. Uczestnicy mogli przebierać w propozycjach. Najciekawsze przygotowali przedstawiciele banków oraz branży tele-marketingu.

    W samym Lublinie jesteśmy w stanie przyjąć 70 osób na stanowiska konsultantów telefonicznych. Docelowo planujemy zatrudnić nawet 300 kandydatów. Wymagamy średniego wykształcenia, dobrej dykcji, sprawnej obsługi komputera. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i stałą pracę w dogodnych godzinach. Swoje zainteresowanie zgłosiło ponad 20 osób - mówi Łukasz Ipnar ze spółki PCM. Bank PKO BP chce przeszkolić i zatrudnić 50 osób do telefonicznej obsługi infolinii. Na początek oferuje pracę na podstawie umowy za 1300 zł brutto. Mile widziani są studenci z otwartymi głowami, dobrą wymową i znajomością komputera.

    U nas pracę można łączyć z nauką. Pozwala na to elastyczny grafik oraz możliwość zatrudnienia na cały, trzy czwarte lub połowę etatu. Ankiety wypełniło kilkadziesiąt osób - informuje Agnieszka Bogatyńska z bankowego centrum "Inteligo".

   Monika studiuje w Wańkowiczu na I roku stosunków międzynarodowych. Najbardziej odpowiada jej oferta przy sortowaniu owoców za 6,50 zł brutto za godzinę. Przed trwającym kilka miesięcy sezonem chłodnie i przetwórnie na gwałt potrzebują pracowników. MPK ma oferty dla 16 kierowców autobusów i trolejbusów, ale stawką 8 zł za godzinę zainteresowała się tylko jedna osoba. Umiarkowane powodzenie miały oferty pracy dla elektryków, operatorów, mechaników proponowane przez znane firmy, jak Apis czy Lubella. Kobiety szukały zatrudnienia w biurze, ale takich propozycji nie było zbyt wiele. Hotel Europa gotów jest zatrudnić kilkanaście osób w gastronomii (kucharze i kelnerzy), dziale technicznym, zaopatrzeniu, księgowości i jako pokojowe.

   Sylwek z II roku politechniki pilnie poszukiwał pracy na wakacje. - Moi koledzy poprzekładali egzaminy i już są za granicą, zarabiają 5,30 - 5,75 funta na godzinę. Chętnie bym do nich dołączył, ale we wrześniu czekają mnie egzaminy poprawkowe, a na krótko nie opłaca się wyjeżdżać - wyjaśnia. Rafał Warchulski z OHP, organizatora wczorajszych targów, uważa, że w ciągu ostatnich lat sytuacja uległa zmianie.

    Kto szuka pracy, ten ją znajdzie. Ofert jest tyle, że na wiele z nich nie ma chętnych. Tym bardziej, że poszukujący stają się coraz bardziej wybredni - uważa Rafał

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 15.09.2020r.
Stronę odwiedzono 19707538, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON