1 procent
zobacz >>>

Wolontariat na Euro 2008.

   Okazją do zdobycia międzynarodowego doświadczenia jest wolontariat podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2008. UEFA poszukuje bowiem pięciu tysięcy wolontariuszy, którzy pomogą w organizacji mistrzostw w czerwcu 2008 w Austrii i Szwajcarii.
   Wolontariusze obsługiwać będą podczas imprezy ponad milion widzów i prawie trzy tysiące dziennikarzy z całego świata. Na zakończenie każdy otrzyma zaświadczenie potwierdzające pracę przy Euro 2008.
   Jest to propozycja szczególnie dla osób zainteresowanych piłką nożną, chcących aktywnie uczestniczyć w ważnym międzynarodowym wydarzeniu sportowym, ale także dla tych, którzy chcą zawrzeć ciekawe znajomości.
   Wymagania:
- ukończone 18 lat,
- znajomość języka angielskiego i niemieckiego lub francuskiego (bądź języka jednego z krajów, które zakwalifikują się do Mistrzostw),
- dyspozycyjność między 7 a 29 czerwca 2008 roku.
   Osoby zainteresowane wolontariatem powinny zarejestrować się na stronie www.euro2008.com. Pierwszy etap rekrutacji rozpoczął się 27 lipca 2007 i potrwa do połowy listopada. Druga faza natomiast będzie trwała od grudnia 2007 do końca lutego 2008 i będzie miała na celu wyłonienie wolontariuszy ze znajomością języków krajów uczestniczących w mistrzostwach. Podczas rekrutacji organizatorzy zwrócą uwagę na motywację do pracy i umiejętność pracy w grupie.

Karolina Cholewa - Koordynator zatrudnionych wolontariuszy

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18585819, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON