Logo EFS
Plakat promocyjny

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf


Regulaminy projektów PFRON

1 procent
zobacz >>>

Wolontariat na wakacje.

   Wolontariat to świetna okazja, by zrobić coś dla innych, zawrzeć ciekawe znajomości, podszkolić swoje umiejętności. Jeśli skończył Ci się rok szkolny, książki odłożyłeś na pułki, jeśli siedzisz w domu i nie wiesz jak wykorzystać swój wolny czas zachęcamy do aktywności wolontariackiej. Możesz swój wolny czas wykorzystać pomagając innym.
   Zapraszamy serdecznie do wolontariatu na rzecz Agencji i naszych beneficjentów, którzy są osobami niepełnosprawnymi. Czekamy na chętnych pomagać niepełnosprawnym w dotarciu do Agencji oraz w kontakcie z Agencją, w propagowaniu informacji o usługach rynku pracy a także pomagać pracownikom Agencji w pracach biurowych.
   Wakacje to jednak nie tylko dobry czas by pomóc beneficjentom Agencji i jej pracownikom. Na was, wszyscy chętni podjęcia wolontariatu, czekają liczne oferty ciekawych alternatyw spędzania wolnego czasu - liczne placówki opiekuńcze, świetlice dla dzieci, które czekają na chętnych pomóc im zorganizować ciekawie wolny czas. Wakacje to również liczne wyjazdy kolonijne dla dzieci, organizatorzy czekają na wychowawców kolonialnych, którzy zaopiekują się dzieciakami podczas wyjazdów. Warto też jest się zastanowić nad wolontariatem za granicą - to przy okazji dobry sposób na poznanie innych kultur jak i podszkolenie języka.
   Warto jest wykorzystać czas wolny by nie upływał on na siedzeniu przed ekranem komputera, surfując po Internecie i grając w gry komputerowe. Warto jest wyjść do ludzi by poczuć się kimś ważnym i potrzebnym. Jeśli nie wiesz jak zorganizować sobie czas wakacji zapraszamy serdecznie do naszej Agencji, tu czekaj na was ciekawe oferty wykorzystania swojego wolnego czasu na rzecz innych.

Justyna Lulewicz - Koordynator zatrudnionych wolontariuszy.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 26.08.2021r.
Stronę odwiedzono 20830963, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON