Szanowni Państwo,


rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy !

Jednocześnienie ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników,
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadczy usługi

w godzinach od 7:30 do 15:30 w formie zdalnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel.:


81 534-82-90


534-032-029


533-485-990

oraz pod adresami email:

praca@ffm.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Udział w konferencji organizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie

15-10-2019

Dnia 9 października w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się konferencja „Włączony potencjał – na drodze do zatrudnienia” organizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie. Konferencja dotyczyła zagadnień życia społecznego oraz zawodowego osób z niepełnosprawnościami. Po powitaniu gości przez Pana Andrzeja Pruszkowskiego – Dyrektora WUP w Lublinie, został wyświetlony krótki film – Na drodze do zatrudnienia pokazujący przykłady skuteczniej aktywizacji osób z niepełnosprawnościami.

Punktem głównym konferencji był panel dyskusyjny prowadzony przez dziennikarza, pracownika TVP Pana Tomasza Zalewę dotyczący Otwartości lubelskiego rynku pracy na osoby z niepełnosprawnościami. Wśród panelistów znajdowali się Jerzy Dębski – Dyrektor PFRON, oddział w Lublinie, Prezes Fundacji Fuga Mundi Pan Marek Piasecki, Prezes Fundacji Heros Pan Kamil Skowron oraz Prezes Funduszu Aktywizacji Niepełnosprawnych w Józefowie Spółdzielnia Socjalna Pan Henryk Bednarczyk.

Drugi panel dotyczył przykładów dobrych praktyk. W dyskusji prowadzonej przez Annę Dąbrowską – dziennikarkę, pracownika TVP, udział wzięli Pani Anna Łuba, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Gościeradowie, Tomasz Ciężki, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzywdzie, ks. Mieczysław Puzewicz – współzałożyciel Centrum Wolontariatu w Lublinie oraz Komendant Wojewódzkich Ochotniczych Hufców pracy dr Piotr Gawryszczak. Paneliści podzielili się swoimi osiągnieciami we współpracy z osobami z niepełnosprawnościami oraz dyskutowali na temat przyszłych planów i możliwościach ich realizacji.

Konferencję zakończyła prezentacja Pani Anety Wieprzowskiej p.o. Wicedyrektora ds. Organizacji i Funduszy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, na temat niedawno ogłoszonego konkursu w ramach działania 9.1 dotyczącego aktywizacji zawodowej osób wykluczonych zawodowo w tym osób niepełnosprawnych.

Udział w konferencji organizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Udział w konferencji organizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Udział w konferencji organizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Udział w konferencji organizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Udział w konferencji organizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Udział w konferencji organizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 08.05.2020r.
Stronę odwiedzono 19095639, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON