1 procent
zobacz >>>

Lubelskie Targi Pracy 17 Maja 2006r. Pierwsza Praca.

   Dnia 17 maja odbędą się w Lublinie Targi Pracy w Domu Żołnierza im.J.Piłsudskiego ul. ŻWIRKI I WIGURY 6 ? WSTĘP WOLNY .Na targach będą przedstawiać swoje oferty pracy przedstawiciele zakładów pracy miedzy innymi będą oferty pracy zagranicą jak również przedstawione będą skuteczne sposoby poszukiwania pracy . Patronat Honorowy objął Prezydent Miasta Lublin Andrzej Pruszkowski oraz Dowódca Garnizonu Lublin płk Mariusz Jagodziński , korzystając z okazji można porozmawiać z pracodawcami a także złożyć swoją aplikacje.
   Następnym tematem który chce poruszyć jest pierwsza praca . Pierwsza praca ? to hasło z jednej strony wzbudza w młodych ludziach dreszczyk emocji , z drugiej ? dostają gęsiej skórki na samą myśl o wysiłku , który trzeba będzie włożyć w jej zdobycie . Sprawę dodatkowo komplikuje trudna obecnie sytuacja rynkowa . Często bardzo wysokie kwalifikacje nie gwarantują zatrudnienia.
   Pierwsza praca wiąże się z szeregiem zmian . Oznacza ona nowe obowiązki i tryb życia . Trzeba stanąć oko w oko z twardą rzeczywistością i światem ludzi dorosłych . Nierzadko w poszukiwaniu lepszego losu , młody człowiek zmuszony jest zmienić miejsce zamieszkania . Pojawia się zatem wiele czynników stresowych . Oczywiście to nie wszystko . Do całego szeregu pytań i wątpliwości dochodzi również kwestia : czy z mojej pracy będę się w stanie utrzymać?

Jóźwicki Ireneusz - Pośrednik pracy

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 15.11.2019r.
Stronę odwiedzono 18221446, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON