1 procent
zobacz >>>

Nie dał się zamknąć w domu.

   Zaczęło się od ulotki informacyjnej, którą Grzegorz Rubka znalazł w Urzędzie Pracy. - Tak znalazłem Agencję Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych. A po kilku tygodniach pracowałem - opowiada.
   Grzegorz Rubka poważnie zachorował w 2003 roku. - Pracowałem wtedy w Sądzie Okręgowym. Byłem gońcem, ale choroba zmusiła mnie do odejścia z pracy. Po roku, kiedy było już lepiej, zacząłem szukać nowej. Bez powodzenia, nikt nie chciał mnie zatrudnić - opowiada.
   Po dwóch latach szukania, w maju tego roku znalazł ulotkę agencji zatrudnienia. - Był tam adres internetowy. Wszedłem na stronę i znalazłem listę proponowanych miejsc pracy, wśród nich był serwisant telefonów komórkowych. Skończyłem technikum elektroniczne, więc pomyślałem, że to coś dla mnie i zgłosiłem się do agencji - opowiada. Po dwóch tygodniach już pracował.
- Do zatrudnienia Grzegorza przekonały mnie dwie rzeczy. Już we wstępnej rozmowie widać było, że bardzo chce pracować. Poza tym znał się na elektronice. Po prawie dwóch miesiącach muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z jego pracy - opowiada Anna Piotrkowska, współwłaścicielka serwisu telefonów komórkowych EnterTel 2 przy ul. Piłsudskiego w Lublinie. Po kolejnego pracownika też zwróci się do agencji. - Przeprowadzają wstępną weryfikacje pracowników i proponują osoby przygotowane do danego zajęcia. Wystarczyło tylko, że opowiedziałam, jakie mam wymagania. Oni zaproponowali Grzegorza, który spełniał wszystkie warunki - tłumaczy.

Daniel Lenart - Gazeta Wyborcza 22-23 lipca 2006 roku.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18493413, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON