Logo EFS
Plakat promocyjny

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf


Regulaminy projektów PFRON

1 procent
zobacz >>>

Uwaga Wolontariusze - Konkurs!

   Na stornach www.wolontariat.ogr.pl pojawiła się informacja o szóstej edycji konkursu dla Wolontariuszy pt."Barwy wolontariatu". Jego realizacja została zainaugurowana w Międzynarodowym Roku Wolontariatu w 2001 r., który to wtedy nosił nazwę "Wolontariat - nowe spojrzenie na pracę społeczną". Konkurs skierowany jest do wolontariuszy i organizacji, w których się udzielają. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się znaczną popularnością pośród samych zainteresowanych, a także mediów. Kapituła konkursu wybiera laureatów, którzy zostają zaprezentowani podczas Gali Wolontariatu. Tegoroczna Gala, odbędzie się 10 grudnia 2006 roku w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, jej transmisja będzie w Programie 2 TVP. Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Sejmu, Marek Jurek. Organizatorem Konkursu jest Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce, jej przedstawiciele tworzą Komitet Organizacyjny Konkursu.
   Przez dany okres działalność wolontariatu rozpowszechniła się na różnych obszarach życia społecznego. Dzięki temu aktywność wolontariuszy przybiera nowych wymiarów i nakreśla nowe barwy, dlatego też fakt ten był inspiracją do zatytułowania tegorocznego konkursu. W trosce o rozwój wolontariatu w Polsce oraz przez chęć nagrodzenia wolontariuszy Centra Wolontariatu skupione w Sieci Centrów Wolontariatu organizują dany konkurs, poprzez który można zaprezentować ciekawe osoby i sylwetki tych, którzy zaangażowani są w działalność wolontarystyczną. Dzięki takiemu wydarzeniu wszyscy wolontariusze i różne organizacje będą mogli podzielić się swoimi refleksjami, przeżyciami i wspomnieniami oraz prowadzonymi przez nich akcjami. Taka promocja wolontariatu w naszym kraju, a także na świecie będzie służyć utrwalaniu znaczenia danej aktywności, przyczyni się do zwiększenia motywacji na rzecz pomocy innym ludziom w społeczeństwie.
   Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 października 2006 roku, natomiast do 30 października zostaną wybrani lokalni laureaci konkursu, ponieważ kandydaci zgłaszają się najpierw do właściwego ze względu na teren działania wolontariuszy Regionalnego Centrum Wolontariatu. Wszystkie zasady konkursu i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.wolontariat.ogr.pl Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się do konkursu i przedstawienia swej działalności wolontarystycznej, która jest tak cenna i wartościowa.


Magdalena Ciesielska - Koordynator zatrudnionych wolontariuszy.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 26.08.2021r.
Stronę odwiedzono 20831147, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON