1 procent
zobacz >>>

Wolontariat w trakcie Kampanii Parkingowej 19.09.2007

   Swobodne funkcjonowanie osób niepełnosprawnych powinno być normą w naszym społeczeństwie. Dlatego Stowarzyszenie "Integracja" przypominając o tym, już po raz czwarty organizuje Kampanię Parkingową. Jest to ogólnopolska akcja, która ma na celu uświadamianie sprawnym kierowcom potrzebę pozostawania wolnych "kopert" dla osób niepełnosprawnych, mających kłopoty z poruszaniem się.
   W Kampanię Parkingową włącza się tego dnia również Lublin. Organizatorami akcji w naszym mieście są: Agencja Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych wraz z Urzędem Miasta Lublin. Imprezę objął honorowym patronatem wojewoda lubelski Wojciech Żukowski, a patronatem medialnym Gazeta Wyborcza Lublin oraz Radio Lublin.
   W ramach kampanii o g. 11 na Placu Wł. Łokietka przed Ratuszem odbędzie się Happening Uliczny, a o godz. 12 w Sali Obrad Urzędu Miasta - Konferencja Prasowa z udziałem przedstawicieli władz miasta, straży, policji oraz organizacji pozarządowych.
   W związku z tym zapraszamy wszystkie chętne osoby do włączenie się w przygotowania do tej Kampanii. Potrzebujemy pomocy wolontariuszy w przeprowadzeniu akcji plakatowej, w rozdawania ulotek, udzielaniu informacji w trakcie happeningu oraz w obsłudze konferencji prasowej.
   Jeśli chcesz ciekawie spędzić czas, zawrzeć nowe znajomości oraz zdobyć cenne doświadczenie w organizowaniu tego typu inicjatyw - zapraszamy do współpracy. Zgłoszenia wszystkich osób chętnych do pomocy przyjmowane są w siedzibie Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych przy ul. Hempla 5 (II piętro).

Więcej informacji na temat Kampanii Parkingowej na stronie:
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/9681

Karolina Cholewa - Koordynator zatrudnionych wolontariuszy

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18624228, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON